הפעלות מאתגרות עבור ימי הולדת לילדים

פורסם: 9/12/2019

עם התפתחות הטכנולוגיה והרשתות החברתיות של ימנו, בשנים האחרונות ילדים נוטים פחות לבלות מחוץ לבית ויותר להצמד למסכים.

הדבר מתבטא גם בעת לחגוג יום הולדת כאשר ברוב המקרים הילדים יבחרו לחגוג בקונספט שמותאם לטרנדים שהם מכירים מהרשת, כך לדוגמא סדנאות סליים, פורטנייט וכדומה. במאמר הבא ריכזנו עבורכם הפעלות לימי הולדת, שהן פחות שגרתיות, יותר מעודדת את הילדים לקום מהכורסא ומהמסך ובאמת להתחבר אל החברים, אל המשפחה ויחד עם זאת ליהנות מההפעלות, מהאווירה ומהחברה.
 

הפעלות לימי הולדת בפארק אתגרים

פארק אתגרים הוא מקום מושלם לחגיגת ימי הולדת לילדים - זהו מקום בו הילדים יכולים להוציא אנרגיות, ליהנות תחת פיקוח של מדריכים אחראים והמבוגרים יכולים לשבת בכיף בפינה מוצלת או אפילו ליהנות יחד עם הילדים מהפעילויות, אחרי הכול אנחנו לא מכירים הרבה אבות שיסרב לקרב יריות לייזר טאג או פיינטבול מוצלח... במדינת ישראל יש מספר פארקים אתגריים, אם אתם מחפשים אחד באזור המרכז, פארק האתגרים "אדרנלין בשטח" בעיר בחולון הוא מקום נהדר לחגיגת ימי הולדת, עם הפעלות מיוחדות לימי הולדת. בפארק אתגרים יש מגוון הפעלות לימי הולדת, כגון: משחקי פיינטבול, משחקי לייזר טאג, טיפוס על קירות טיפוס, פארק חבלים (לא בכל פארק, בפארק "אדרנלין בשטח" קיים פארק חבלים גדול במיוחד), משחקי חץ וקשת ועוד מגוון אטרקציות. מדובר פעילויות שילדים מאוד אוהבים ונהנים מהם וזו הזדמנות מצוינת לתת לילדים להיות אחד עם השני, ללא מסכים וללא רעשי רקע ונטו ליהנות מהמשחקים.
 

הערך המוסף של הפעלות מאתגרות

הפעלות לימי הולדת בפארק אתגרים בעלות ערך מוסף, משום שהן מגבשות מאוד והן עובדות בצורה חזקה על נושא עבודת הצוות. בפארק חבלים לדוגמא, אם יש מישהו שמפחד, הוא לא יצליח לעבור את המסלול ללא עידוד של חבריו ותמיכה מהאנשים שלצדו ולכן הנושא של עידוד, סיוע אחד לשני ועבודת צוות הוא מאוד חזק בפארק אתגרים. דוגמא נוספת, במשחקי פיינטבול הילדים מתחלקים לקבוצות וכל קבוצה רוצה לנצח, אך הילדים יודעים שאם הם לא יעבדו יחד, בשיתוף פעולה למען המטרה, הם לא יצליחו לנצח את המערכה ולכן לפני כל מערכה הם צריכים לדבר, לחלק הוראות אחד לשני, לחשוב על טקטיקות משחק, שמפתחות גם מחשבה.
 
 
אם אתם מעוניינים השנה לחגוג לילדים שלכם את יום ההולדת בצורה קצת שונה, שהיא יותר שמה דגש על ה"ביחד" ועל הגיבוש, ויחד עם זאת מלאה בכיף ובהנאה שילדים אוהבים, פארק אתגרים הוא מקום מעולה ליישם זאת.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >