אטרקציה חדשה - קירות צילום לילדים

פורסם: 27/5/2019

מתכננים אירוע לילדים וחושבים על כל הפרטים הקטנים והאטרקציות לאירועים שיהפכו אותו למושלם ובלתי נשכח? אם כך אתם חייבים עמדת צילום לאירועים.

עמדת צילום תספק עניין וגם תמונות למזכרת והיא מתאימה לכל אירוע וללא תלות באטרקציות לאירועים מסוגים אחרים שבהן אולי תבחרו בנוסף. עמדת הצילום יכולה לעמוד בכניסה לאירוע, בשלב קבלת הפנים או בכל מקום אחר שתרצו לכל אורך האירוע. עמדות צילום מסוגים שונים בוודאי כבר ראיתם בכל אירוע, אבל הפעם אנו מציעים לכם שלדרג את עמדת הצילום באמצעות קירות צילום לאירועים.
 

מהם קירות צילום לאירועים?

כאשר מצלמים תמונה במהלך האירוע, ללא קירות צילום לאירועים, ישנן ההפרעות ברקע. הפרעות המסיחות את תשומת הלב והמיקוד מאובייקט הצילום ופשוט פוגעות באיכות התמונה. בתמונה שכזו אין שום דבר מיוחד. אך כאשר אנו משתמשים בקירות צילום לאירועים, אנו בעצם תוחמים את התמונה ומעניקים לה רקע שונה וייחודי המשדרג אותה, רקע המסתיר את ההפרעות שמאחור, מוסיף עומק לתמונה וממקד את תשומת הלב באובייקט התמונה בצורה מושלמת. התוצאה המתקבלת היא איכות ברמת של תמונות מגזין וכאשר אתם מדברים על אטרקציות לאירועים, זוהי האיכות שאתם רוצים עבור האירוע שלכם ועבור הילדים שלכם. אתם לא רוצים להסתפק בבינוניות.
  
כאשר אתם מזמינים עמדת צילום, עומדות בפניכם אפשרויות בחירה שונות של קירות צילום לאירועים אשר מוסיפים רקע וצבע לתמונה בסגנון ייחודי. הקירות החדשים בתחום מגיעים במבחר צבעים המשולבים עם נצנצים מבריקים אשר נותנים קסם לתמונה והם מגיעים בשילובי צבעים שונים: זהב-שחור, כחול-זהב, אדום-שחור ולבן-כסף. אך מה שבאמת מיוחד בקירות צילום לאירועים מהדור החדש הוא האפשרות לצייר עליהם. ניתן לצייר ואפילו לכתוב עליהם כל דבר שתרצו. אין צורך בשום כלים או צבעים, זה פשוט נעשה במגע כף היד וזה לא מלכלך אתכם. כך בעזרת קירות צילום לאירועים ניתן לעשות קסטומיזציה אותנטית לתמונה ולשנות אותה בין תמונה לתמונה במהירות ובקלות.
 

קירות צילום לאירועים – אפשרויות נוספות:

קירות הצילום הנוצצים הם אינם האפשרות היחידה - בנוסף תוכלו ליהנות מקיר ירוק (Green screen)  או קיר לבן (White Screen). הקיר הירוק מיועד למטרה אחרת, הוא נועד על מנת לשמש כבסיס לרקע המולבש עליו בעריכה דיגיטלית. זוהי טכנולוגיה בה משתמשים בטלוויזיה ובקולנוע. באמצעות קיר ירוק תוכלו להלביש עליו את התמונה וכל רקע שתרצו, כאילו אתם על חופים אקזוטיים או לצידם של כוכבי הוליווד או כל דבר אחר. הקיר הלבן מספק לתמונה רקע פשוט המעניק לה איכויות גבוהות במיוחד. הרקע הלבן מעניק עומק ותשומת לב הממוקדת באובייקט הצילום והתוצאה נראית נהדר.
 
אם אתם מחפשים אטרקציות לאירועים ומעוניינים בהחזר ההשקעה המשתלם ביותר, הזמינו עמדת צילום לאירועים המשולבת עם קיר צילום לפי בחירתכם. העלות זולה והתוצאה מספקת את כולם...

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >