דברים שכדאי לדעת לפני יום ההולדת של הקטן\ה

פורסם: 22/5/2019

יום הולדת יש רק פעם בשנה (וזה מספיק), במיוחד אם הבאתם לעולם כמה זאטוטים שהיו מתים למסיבת יום הולדת בלתי נשכחת ומיוחדת בצורה לא שגרתית והכי הכי מטורפת שאי פעם הילדים לגן או לכיתה ואף גם הוריהם הנלווים לכל בלאגן ראו או שמעו.

ובכן, יש לנו רעיון מטורף עבורכם שיוכל לשגע את הילדים, לשעשע ולהוציא אנרגיות לפני זמן המקלחת ולישון השגרתיים, ולכם ההורים ייתן כמה שעות ליהנות מללוות את הילדים או לצפות מהצד בכייף שהילדים עושים. הרעיון הוא מתנפחים להשכרה ליום הולדת!
 
העולם של השכרת מתנפחים ליום הולדת הוא עולם כל כך רחב ומגוון, המספק כל כך הרבה ונושאים של מתנפחים, החל ממתנפחי יום הולדת בקונספט בת הים הקטנה, נסיכות, ספיידרמן, המערב הפרוע ועוד, ואם זה לא מספיק לכם אז שתדעו שיש לכם בחירת אפשרות רעיונות של מתנפחים ליום הולדת כמו מתנפחים אתגריים - הרי טיפוס, אומגות, קפיצות, כדורגל, כדורסל או כדורשת, מתנפחי מים, ג'ימבורי ועוד.

במידה ואתם מעוניינים לחגוג את מסיבת יום ההולדת מחוץ לבית, בטבע או במתנ"ס הקרוב- רק טיפ חשוב, אל תשכחו אישור ביטוח מהחברה המספקת לכם השכרת מתנפחים ליום הולדת כדי שתהיו בטוחים שהמתנפחים בעלי איכות ובטיחות מלאה לילדכם היקרים. וכמו כן, בזמן שהילדים משתוללים ורצים, אל תשכחו להשגיח ולצפות בהם בזמן שהם משתגעים על הרעיון של מתנפחים ליום הולדת.

לאחר הבאת הרעיון שיעניק לכם ולילדכם אושר וכייף כדאי צריך לבדוק עם החברה המספקת לכם מתנפחים לאירוע כי:
1. הם מגיעים עם מפוח חשמלי מאורגן כדי שלא ייווצרו תקלות עת ניפוח המתנפחים.
2. כי המתנפחים עברו בדיקה וניקיון יסודי לפני שהגיעו אליכם.
3. כי ישנו כבל מאריך וכי יש משטח נעים או מחצלת לפי הצורך בטוחה במידה ואחד הזאטוטים יחליט לעשות סלטה לא במקום.

רעיון המתנפחים ליום הולדת הוא רעיון לא שגרתי וטוב שכך -  כך הילדים יזכרו את יום ההולדת הזה לעוד הרבה זמן, או עד ליום הולדת הבא 😉

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >