כל הסיבות לקנות לילדיכם קורקינט סקוטר

פורסם: 1/4/2019

למרבית הילדים שעות פנאי רבות אשר חלקן מיועד למשחקים, לבילוי ולפעילות מהנה. מהפעילויות המועדפות עבורם, אחת הטובות והמומלצות ביותר היא פעילות מחוץ לבית, ואם ניתן, אז רצוי אף פעילות ספורטיבית.

רכיבה על קורקינט סקוטר בהחלט נחשבת לפעילות ספורטיבית מהנה עם יתרונות רבים - הרכיבה מנתקת את הילד מסביבת המחשב, מהטלוויזיה הממכרת, מהשהייה בתוך כותלי הבית, מהרביצה על המיטה וכו'. מחוץ לבית הילד פעיל יותר, מוציא ומשחרר אנרגיה, משחק עם חברים, מכיר חברים חדשים, חוזר מאושר לבית, לארוחת הערב/הצהריים והשינה שלו תהיה נוחה ועמוקה יותר.
 

דגמי הקורקינטים של סקוטר

קיימים כיום מספר סוגים ודגמים של קורקינט סקוטר לילדים – ישנם דגמים על שניים ויש על שלושה גלגלים אשר מגיעים בגדלים שונים המותאמים למידות הילד, לגילו, למשקלו וכו'. ישנם גם דגמים המותאמים בייחודיות לפעוטות לצד ילדים בוגרים יותר עד משקל של 80 ק"ג ומותאמים לרכיבה על משטחי אספלט, דקים, חיפויי אבן וחיפויים קשיחים אחרים. הדגמים המובילים מתאפיינים במפרט טכני מקצועי הכולל בין היתר:
* מנגנון היגוי מיוחד.
* כידון מתכוונן, כידון ישר או מעוגל.
* גלגלים איכותיים.
* משטחי עמידה יציבים.
* ומעצורים מעולים.
 
את הקורקינט ניתן לנייד בנוחות למקומות שונים. משפחה המבקשת לצאת לפיקניק יכולה להעמיס אותו על הרכב בקלות וניתן לנסוע עליו בשבילים המיועדים עד לפארק הסמוך או ניתן להסיע את הילד עימו לטיילת על חוף הים, לשמורות טבע מסודרות או לכל מקום אחר בו ניתן לשלב פעילות ספורטיבית עם רכיבה מהנה. מרבית הדגמים מתקפלים כך שניתן לשאת אותם בקלות, לאחסן בתא הרכב או להעלות במעלה המדרגות הצרות עד הבית.
 

רכישת מיומנויות שונות לילד

ילדים העושים שימוש בקורקינט זה יכולים לרכוש מיומנויות חשובות כמו שיווי משקל, תמרון אישי, הכרה במגבלות שונות כמו שיפועים, מקומות צרים וכדומה. הקורקינט מוגבל כמובן למהירויות נסיעה מסוימות ונחשב בטוח לשימוש. כך או כך חשוב מאוד לצייד את הילד תמיד באמצעי מיגון נלווים דוגמת קסדה, מגני ברכיים ומרפקים. מחירי הדגמים הקטנים אינם יקרים יחסית ורכישתם נחשבת אפשרית וכדאית. בהמשך ניתן לרכוש דגם גדול  יותר כאשר הילד מתבגר ומעוניין בכך. לעיתים הילד יעדיף לעבור לרכב על אופניים שאף הם נחשבים לכלי רכב שאיננו ממונע ולכן, בטוח יחסית.

קורקינט מבית סקוטר הינו כלי חזק בעל מנגנוני הפעלה פשוטים, ומשום כך, איננו מתקלקל ומתבלה עם השנים. בנוסף אין צורך בתחזוקה מיוחדת עבורו וכך יהיה ניתן ליהנות ממנו לאורך זמן כאשר תמיד ניתן לשמור אותו במחסן ולהעבירו לילד הבא.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >