3 דרכים להתלבש בנח ולהישאר אפנתיים!

פורסם: 27/2/2019

"מה ללבוש מחר"? כשהאפשרויות רבות ומגוונות למדי ומזג האוויר הפכפך עוד יותר, מדובר בהחלטה כל כך יום יומית ולא פשוטה. אספנו עבורכם 3 דרכים להתלבש בנח ועדיין להישאר אופנתיים בכל יום מחדש.
 

דרך #1: יצירת סטים של מערכות לבוש

איזו חולצה תתאים עם המכנס? ורוד הולך עם כתום? רבים מתקשים להתאים בין צבעים, ומוצאים, שהם לובשים את אותו ביגוד יום אחרי יום שוב ושוב.

אותם צבעים, אותן גזרות, אותם הדפסים - מצד אחד מדובר ביתרון ברור, בחירת לבוש בטוחה, עם מעט מקום לטעויות, ומצד שני, יש שלב, שהלבוש מתחיל להיות משעמם, ויש תחושה של "אין מה ללבוש". אז איך פותרים את זה?
יוצרים סט של מערכות ביגוד עלפי צבעים וגוונים.
גוונים מדורגים, גוונים מנוגדים ואפילו סט של גוון אחד שלם מכף רגל ועד ראש.
היתרון: אפשר להסתפק במלתחת ביגוד בסיסית ובכל זאת להיראות מעודכנים ואופנתיים. 

 

דרך#2: בחירת הבד וההדפס

הדרך להופעה איכותית, נוחה ואופנתית מתחילה בבחירת הבד וההדפס. בארץ בה החום שורר רוב ימות השנה, ורק ימים בודדים בחורף מצריכים מעיל, הרי שלבדי כותנה ולייקרה טבעיים, ישנו יתרון משמעותי. הם סופגים את הזיעה, ומווסתים את טמפרטורת הגוף, שומרים על מעבר פתוח של אוויר ונעימים על העור. הם משתלבים נהדר בכל עונה, ומספקים בידוד תרמי. מערכת לבוש נכונה מתחילה בבחירה טובה של הבד.

כאשר בוחרים בבגדים ללא הדפסים, כלומר מבגד בגוון אחיד וחלק, קל יותר לבצע התאמות אישיות, לצייר על החולצה, לגהץ עליה תמונה, ואפילו לרחוץ אותה בטכניקה מעניינת. זהו היתרון בבחירת בגדים מבדים חלקים, הם מהווים מרחב ליצירה.

 

דרך #3: שילוב של שני אלה

"פחות זה יותר" העיקרון הידוע, שכה מאפיין את עולמות העיצוב וסגנון החיים בהחלט חשוב גם לבחירת ביגוד למשפחה. כמה שפחות "רעש" בעיניים וכמה שיותר אחידות. העדיפו בגדים מבדים טבעיים ונושמים, שמתכבסים היטב, קלים לאחסון, והמחיר שלהם שווה לכל נפש.

את ההופעה תוכלו להעצים על ידי שילובים של צבעים וגזרות. יצירת מראה מתוחכם של גוון מדורג או גוון אחיד, שילובים של כותנה ולייקרה או אולי בד ריב, כל אלו, יבטיחו הופעה מתוחכמת עם מאמץ יחסית קטן. שילובים אפשריים לדוגמא:
חצאית ריב אדומה עם חולצת לבנה לבת.
מכנס וחולצת כותנה בגוון כחול אחיד (כחול רויאל) יתאימו גם כתלבושת בית ספר.
לגברים - חולצה עם שרוולים אמריקאים (בגוון שונה) ומכנסיים נוחות, הזהות לגוון השרוולים.
לנשים - חצאית ריב עם חולצת כותנה בגוון שחור.

 

לסיכום...

ביגוד יום יומי הוא הבחירה הנוחה והנגישה ביותר ליום רגוע ואופנתי. יצירת סטים של מערכות לבוש, בחירה בבדים טבעיים, נושמים ונעימים על הגוף והעדפת בגדים חלקים נטולי הדפסים, תבטיח, שגם אתם תוכלו ליהנות מלבוש יום יומי ונח ועדיין להישאר אופנתיים. 

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >