המתנות המתאימות ביותר לחגיגות סוף השנה

פורסם: 31/10/2018

גננות ומחנכים בגנים הפרטיים מעניקים לאורך השנה לא מעט מתנות לילדים. ישנו אירוע אחד שהינו המרכזי ביותר, ובמידה רבה השיא של שנת הלימודים: אירוע סוף השנה. אילו מתנות תוכלו להעניק לילדים באירוע זה?

תיק ממותג לבוא איתו גם בשנה הבאה

בסוף השנה אתם סוגרים מעגל, אך במידה רבה תוכלו לפתוח מעגל חדש ומרגש עם מתנה שתשרת את הילדים בשנת הלימודים הבאה.

המון הורים מגיעים עם ילדיהם אל יריד חזרה אל הבית הספר והגנים במרכזי הקניות בשלהי החופש הגדול, במטרה לרכוש להם תיק חדש. אתם, בעלי הגנים, תוכלו לחסוך מההורים את הטירחה ולהעניק במתנה לילדים תיק לגן שהינו תיק ממותג. המיתוג יכול להיות קולקטיבי יותר ולכלול את לוגו הגן עם ברכה מהצוות החינוכי, אך גם ניתן להפוך את התיק לאישי יותר עם הדפסת תמונתו ושמו של הילד.

כיסא מתקפל ממותג לכל ילד

מתנות סוף השנה ניתנות כידוע בחופשת הקיץ. בחופשה זו מטבע הדברים נהנים המון ילדים מרחצה בים ובבריכה, כך שניתן להעניק להם מתנה קייצית במיוחד: כיסא מתקפל המיועד לים או לבריכה. זיכרו כי המון הורים מגיעים אל חוף הים עם כיסא, וכאשר הם יגיעו אל הים עם כיסא ממותג של ילדיהם, הרי שהם יוצרים עבורם חוויה גדולה יותר, משמחת יותר ומהנה יותר. כל ילד אוהב להרגיש כי ישנם חפצים השייכים רק לו, ואין עוד חפץ ששייך לו יותר מאשר כיסא שתמונתו מודפסת עליו.

צלחת ממותגת של הילד בהחלט מעוררת תיאבון!

המון הורים פונים אל הצוות החינוכי במהלך השנה בשאלה הידועה: איך גורמים לילד לאכול יותר? ישנו טווח של גילאים שבו הילדים פחות אוהבים לאכול, והזנתם בארוחות מסודרות לא תמיד מצליחה. ישנם הורים המספרים לכם על כך שהם מנסים חיזוקים חיוביים שונים על מנת לגרום לילדים לאכול את ארוחת הערב, כאשר המון פעמים החיזוק הינו ממתק. ניתן לעודד את הילדים לאכול גם באמצעות מתנה שתעניקו להם: צלחת ממותגת! הילד ישמח לשבת בשולחן פינת האוכל ולאכול את כל מה שיש לו בצלחת, כאשר הוא יאכל מצלחת שעליה מודפסת תמונתו או תמונה של כל ילדי הגן.

לילה טוב בהחלט - מצעים נעימים ומלטפים...

ואלו מכם שרוצים להשקיע אפילו יותר, יכולים להעניק במתנה לכל ילד מצעים נעימים ומלטפים ללילות מתוקים. המון גננות ומחנכים מעניקים מתנה זו בעיקר בימי ההולדת של הילדים, אך בעת שנותר די תקציב בסוף השנה, ניתן להעניק מתנה זו לכל ילדי הגן. גם על המצעים ניתן להדפיס תמונה של כל ילדי הגן או של הילד עם שמו. כשם שאתם משקיעים עם מתנפחים להשכרה באירועים שונים לאורך השנה, שמעניקים לילדים רגעים מהנים, מרגשים ומקפיצים, השקיעו בהם גם עם מתנת סוף שנה שתחתום להם את השנה בחיוך!

 

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >