מתנות, לא רק לילדים

פורסם: 12/9/2018

תחילת השנה החדשה היא הזדמנות נפלאה להעניק מתנות לילדים שלנו ולילדים במשפחה וכמובן גם לאנשים היקרים לנו המקיפים אותנו.

כשבוחרים מתנות לילדים, יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון:

1. גיל הילד - כדי לתת לילד את המתנה שהכי מתאימה לו, חשוב שנבחר מוצר תואם גיל. אחרת, הוא עלול לאבד עניין במשחק שהוא כבר גדול או קטן מדי אליו. אם אתם לא בטוחים שמשחק מסוים מתאים, הציצו בהמלצות על האריזה או התייעצו עם המוכרים בחנות.

2. התחביבים וההעדפות של הילד - במקום לקנות מתנה גנרית שהילד לא ימצא בה עניין, כדאי לקנות משהו שתואם לפעולות האהובות עליו: ציור, הרכבה, פאזלים וכדומה. בנוסף, עם שפע המתנות הממותגות, כדאי למצוא אחת שמכילה את המותגים האהובים על בנים ועל בנות. בצורה זו, אתם יכולים להיות בטוחים שהילד יתלהב מהמתנה והיא תהיה הצלחה.

3. אל תקנו משהו שההורים מתנגדים אליו עקרונית - כשקונים מתנה לילדים, לא כדאי לקנות משהו שעלול להיות שנוי במחלוקת, או מנוגד לדרך החיים שהוריו מכתיבים.
 
מתנות לעובדים בגנים ופעוטונים
חוץ מהילדים עצמם, גם לצוותים המטפלים בהם מגיעה מתנה יפה לחגים. מתנות לעובדים בגנים ופעוטונים הן הדרך להביע תודה והערכה על כל הטיפול המסור, האהבה והחום. יחד עם זאת, התחום של מתנות לצוותים במסגרות החינוכיות השתנה מאוד בשנים האחרונות. אם פעם היה אפשר להסתפק במתנות פשוטות יחסית, הרי שהיום מקובל להביא מתנות ממותגות ומרהיבות במיוחד. אין זה אומר שאתם צריכים להוציא סכומי כסף שערורייתיים, אבל זה כן אומר שעליכם לשמור על מקוריות ואיכות המוצרים.

מתנות למורות וגננות יכולות להיות מארזי שי, שוברים לפינוק בספא או בסרט ואפילו כלי נוי והגשה או זרים מתוקים שהוכנו על-ידי אוכלסיות עם צרכים מיוחדים. בנוסף, זכרו שלמתנות לעובדים במסגרות של הילדים חשוב להצמיד ברכה אישית ומרגשת, שהיא לא פחות חשובה מהמתנה עצמה. בניגוד למתנות שהן לרוב מתכלות ולא תמיד נשארת מהן מזכרת, את הברכה לוקחים איתם צוותי חינוך שנים רבות קדימה ומתרגשים לקרוא אותה בכל פעם מחדש.

מתנות לעובדים בגנים ופעוטונים ניתן למצוא כמעט בכל חנות וכמובן שאפשר להזמין גם באינטרנט. יש לכם אפשרות לבחור מתנות שמוכנות מראש כמארז ואפילו כבר עטופות, לבין לבחור פריטים בודדים ולהרכיב מהם מתנה בעלת מסר אישי ואמירה. בכל מקרה, מקוריות, חדשנות ואיכות הן מילות המפתח, לצד אסתטיקה ויופי.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >