כיצד להעניק מתנה מקורית וכיפית לילדים?

פורסם: 30/8/2018

אם אתם גננות או אם אתם מנהלי מוסדות חינוך, חשוב שתדעו כי מוסדות אלה כמו גני ילדים ופעוטנים הם חלק חשוב ביותר בחייו של כל ילד וחלק בלתי נפרד מחינוך הילד, שמירה על בריאותו, הענקת תשומת לב לילדים כמו גם הענקת יחס טוב להורים.

בשל כך אחד הדברים שיש לשים עליהם לב הוא מתנות לגני ילדים, כאשר מתנות אלה המוענקות בסוף השנה, בחגים בימי שישי או בכל מועד כמו גם בימי הולדת ובשלל מאורעות ופעילויות, עושות טוב על הלב, מעניקות תשומת לב מיוחדת לילדים כמו גם להורים.

אז אילו מתנות מקצועיות יש לגני ילדים?
הנה כמה דוגמאות חביבות:


תיקי גב עם שם הילד – אם אתם רוצים להעניק לילדים בגן מתנה שימושית ופרקטית לשנה החדשה, תמיד תוכלו להזמין תיקי גב במגוון צבעים עם הדפסה של תמונת הילד ושמו על גבי התיק. בכך הילדים יוכלו לזהות את התיק שלהם במהרה והם ילמדו לקרוא את שמם ולסדר את חפציהם בתיק אישי.

חמסות עם תמונה – מתנה כיפית וקטנה לימי הולדת, לחגים או לכל מאורע, היא חמסה קטנה עם תמונת הילד או תמונה של ילדי הגן. אם אתם רוצים להעניק מתנה להורים, לסבתות ולילדים תוכלו להזמין מגוון חמסות עם תמונות של ילדי הגן.

שעוני קיר צבעוניים - שעון קיר היא מתנה פרקטית וכיפית אותה יכולים רבים מהילדים לתלות בחדרם.
שעון קיר בו ציורים יפים, תמונות של ילדי הגן וצבעים חיים יהוו מתנה נפלאה ויקשטו את חדר הילדים כמו גם את הגן, בצבעוניות.

ספלים להורים – רבים מגני הילדים בוחרים להעניק להורים ספלים עם תמונת הילד אותם ייקחו לעבודה.
בכך אפשר ליצור מתנה מרגשת וכיפית.

צלחות פלסטיק לימי הולדת  - בזמן של ימי הולדת, כיף ואישי לחלק ממתקים וכיבוד על צלחת פלסטיק אשר עליה מודפסת תמונת ילדי יום ההולדת.

ארגון יום כיפי לילדי הגן והוריהם
אם תרצו לצאת מהקופסא ולהעניק לילדים, להורים ואף לגננות יום כיפי ואטרקטיבי - תמיד תוכלו לארגן עבורם יום כיף בחדר בריחה. כיום ישנם שלל חדרי בריחה בקונספטים שונים כמו חדרי בילוש, הרפתקאות, חדרים מסתוריים, טירות קסומות, חדרי אבירים, פירטים ועוד, כאשר כולם מאפשרים חוויה יוצאת דופן אשר בה הנמצאים בחדר צריכים לבצע משימה, להציל חיים או להמלטה מהחדר דרך הרפתקאות ומשימות. לחצו כאן לפרטים נוספים על חדר בריחה.

המלצות למאמר  ( תגובות) 
כינוי:
כותרת:
תגובה:
הוסף תגובה >